vstup na stránky
  Můj svět

Nyní, v listopadu 2019 měním životní roli. Uzavírám životní etapu která začala pozváním, zda bych chtěl lidem dát novou víru. Podílel jsem se na procesech spojených s koncem světa, byl jsem aktivní od let 1989 dosud, do roku 2019, tedy 30 let. Program konce světa je přerušený, aby se lidé hledající mohli orientovat v nové situaci.
Já mám velké přání vrátit lidem lásku, nahotu a rituální erotiku. Praxe se přizpůsobí souvěrcům, kteří přijdou. Přijít mohou, pokud budu schopen jim nabídnout to, co hledají a potřebují. Společnost nedokázala přijmout a zapojit mladé generace, budeme společně hledat řešení a existenční možnosti. 
Do svého života jsem pozval Martinu Morellku, ta má také existenční problémy. Vadí jí například dlouhá pracovní doba, kterou vnímá jako zdraví likvidační. Moc jí přeji, aby našla finanční zdroje, které jí umožní plnit její životní úkoly. Společně pak budeme navštěvovat wellness a naturistické lokality, protože máme snahu užívat si nahoty. 
.
.
Erosenka: někdy v devadesátých letech vyšla audiokazeta se svědectvím ženy, která dává starším mužům lásku. Moc si přeji, abychom si ve vztahu projevovali lásku, podle mne je láska odměnou za dobrý vztah. Určitě to lze přijmout:   strana A    strana B

 

 

 

  

waudit